inkubacyjn21

Program inkubacyjny został stworzony z myślą o wszystkich osobach, które mają pomysł na biznes lub projekt i nie wiedzą jak się za niego zabrać lub po prostu potrzebują pomocy. Wiele jest takich osób, jednak niewiele z nich zaczyna przekuwać pomysł w realny projekt. Program inkubacyjny pomoże sprawić, żeby się to zmieniło.

Pomysł jest tylko małym wycinkiem działającego projektu. Bardzo często jest on jak pomysł na rozmieszczenie pomieszczeń, umeblowanie czy kolor ścian w nieistniejącym jeszcze domu. Do zbudowania tego domu jest długa droga i trzeba wziąć pod uwagę wszystkie etapy i elementy budowy.

Tego domu za Ciebie nie zbudujemy, ale jesteśmy w stanie podpowiedzieć z czym się budowa takiego domu wiąże. Najpierw zawsze wiąże się to z uświadomieniem ile czasu, zasobów i determinacji uruchomienie takiego projektu wygląda. W końcu trzeba chociaż mniej więcej wiedzieć za co się zabieramy.

Kolejną sprawą jest to od czego zacząć i co robić krok po kroku. Być może nie damy gotowego szczegółowego harmonogramu dla Twojego projektu, ale przynajmniej wskażemy na co kiedy należy zwrócić uwagę i co jest prawdziwym priorytetem na każdym etapie.

Ostatnim główym celem programu inkubacyjnego jest pomoc w jak najefektywniejszym rozwoju projektów od pomysłu po działający biznes. Proces budowania nowych przedsięwzięć jest poniekąc sztuką jak najszybszego popełniania jak największej ilości błędów jak najtaniej. Podczas programu inkubacyjnego pomożemy właśnie w tym procesie. Być może dzięki niemu wielu z błędów unikniecie, nauczycie się popełnieć te właściwe błędy, a i te będą mniej bolesne i pełne wniosków.

Na program inkubacyjny składa się parę elementów. Pierwszym, najbardziej podstawowym i zarazem najszerszym elementem jest seria webinarów odbywających się co dwa tygodnie w środy o 19. Podczas nich będą poruszone wszystkie najważniejsze tematy związane z rozwojem pomysłu do projektu. Lista webinarów i ich opisy znajdziesz po prawej stronie.

Drugim elementem są warsztaty na których z jednej strony opowiadamy o najważniejszych kwestiach poruszonych podczas webinarów, ale także pokazujemy jak zabrać się za pomysł na podstawie rozmowy z jednym z ochotników. Zgłoś się do nas jeśli chcesz zorganizować taki warsztat w swojej społeczności.inkubacyjny000

Kolejnym elementem jest baza wiedzy składająca się z naszych materiałów, a także ciekawych linków innych osób, dzięki której będziecie mogli w każdym momencie doczytać więcej. Baza wiedzy ruszy w niedługim czasie i będzie rosła wraz z programem inkubacyjnym.

Ostatnim elementem programu inkubacyjnego są osobiste płatne konsultacje oraz cykle warsztatów dedykowane konkretnej grupie. Podczas takich konsultacji i warsztatów będziemy mieć czas, żeby skupić się na specyficznym przypadku. Oferujemy nie tylko doradztwo, ale także rekomendujemy osoby, które mogą bezpośrednio pomóc w realizacji projektu.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU