Czy warto zdecydować się na wynajem ekspresów do kawy dla firm?

Ekspres do kawy to niezwykle często używane urządzenie w każdej firmie, która go posiada. Wiele osób nie jest w stanie efektywnie wykonywać swoich zadań bez porannej małej czarnej. Ekspresy do kawy często jednak są dosyć drogie, zwłaszcza gdy mowa o najnowocześniejszych z nich. Dlatego też szereg firm umożliwia wynajem takich urządzeń. Jakie są zalety wynajmowania ekspresów?

Czy wynajem ekspresów do kawy dla firm to dobry pomysł?

Wynajmowanie ekspresu do kawy zwalnia nas z obowiązku jego serwisowania w przypadku usterek wynikających z eksploatacji. Za naprawę sprzętu odpowiedzialny jest jego producent, w związku z czym nie musimy tracić czasu na poszukiwanie dobrego specjalisty.

Ponadto dzierżawa ekspresu powala na uniknięcie wysokich jednorazowych wydatków wynikających zarówno z zakupu, jak i z napraw. Zamiast tego wystarczy opłacać miesięczny koszt wynajmu, który często mieści się w granicach 10-20 zł.

Inną zaletą wynajmu ekspresów do kawy jest możliwość wyboru spośród szeregu dostępnych urządzeń. Dzięki niewielkim miesięcznym opłatom możemy nawet zdecydować się na takie, których zakup jest poza naszym zasięgiem.

Dodatki do ekspresów

Wynajmując ekspres często mamy okazję skorzystać z różnego rodzaju ofert. Wiele firm zapewnia możliwość korzystania z darmowych próbek kawy dobrej jakości, i to często w naprawdę dużych ilościach. W niektórych przypadkach wynajęcie ekspresu pozwala również na testowanie całkowitych nowości!

Comments are closed.