Dlaczego warto zdecydować się na zakup magnetycznych c-profili?

Praktycznie każda osoba widziała magnetyczny c-profil, jednak nie wszyscy mają świadomość, że taka jest nazwa tego produktu. Należy wiedzieć, jakie funkcje ma magnetyczny c-profil.

Czym dokładnie jest magnetyczny c-profil?

Warto przede wszystkim zdawać sobie sprawę, że magnetyczny c-profil jest to nie tylko elastyczny, ale również ekstrudowany materiał magnetyczny charakteryzujący się wyprofilowanymi brzegami pozwalającymi na umiejscowienie wybranej etykiety wewnątrz profilu magnetycznego, a następnie odpowiednie jej zabezpieczenie transparentną folią PVC. Ponadto siła magnetyczna materiału zapewnia, że nie dojdzie do sytuacji, w której nie tylko nie odpadną etykiety magnetyczne, ale również nie zsuną się z powierzchni, na której zostały umiejscowione.

Jakie funkcje mają magnetyczne c-profile?

Magnetyczny c-profil umożliwia na bardzo szybką identyfikację regałów magazynowych, organizację magazynów, łatwą identyfikację półek czy oznakowanie maszyn i narzędzi. Produkt może być także wykorzystany do umieszczania różnego rodzaju znaczników cen w sklepach. Ponadto jest to niezwykle elastyczny magnetyczny materiał, dzięki któremu możliwe jest dowolnie przez siebie wybrane przycięcie do ustalonego rozmiaru.

Przedsiębiorstwa zarządzające halami produkcyjnym czy magazynami bardzo często zastanawiają się w jaki sposób można zorganizować pracę ludzi. Wykorzystują do tego celu specjalistyczne oprogramowania komputerowe. Nie biorą pod uwagę, że może wystarczyć tak proste rozwiązanie, jak magnetyczny c-profil.

Comments are closed.