Jakie szafki na klucze są modne?

Praktyczne i dekoracyjne szafki na klucze cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego też warto dowiedzieć się na które modele postawić. Modna i stylowa szafka na klucze może okazać się najlepszą ozdobą przedpokoju i najciekawszą alternatywą dla zwykłego wieszaka na klucze.

Na jakie modele postawić?

W dzisiejszych czasach można znaleźć wysokiej jakości szafki na klucze otwarte i zamknięte, które dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Od kilku sezonów rekordy sprzedaży biją szafki z zabawnymi napisami typu „Weź klucz ze sobą”. Nie można zapominać również o wieszakach w kształcie klucza, które doskonale pasują nie tyko do nowoczesnych, ale również i do klasycznych aranżacji wnętrz.

Oryginalna szafka na klucze do każdego mieszkania

szafka na klucze

W pierwszej kolejności warto rozejrzeć się za drewnianymi szafkami na klucze, które posiadają przeszklone drzwiczki. Modele tego typu doskonale pasują przede wszystkim do mieszkań urządzonych w stylu rustykalnym i skandynawskim. W nowoczesnych przedpokojach warto jednak postawić na designerskie szafki. Nie można zapominać również o minimalistycznych, metalowych listwach na klucze, które prezentują się naprawdę bardzo okazale. Osoby, które czują się na siłach mogą oczywiście zrobić własną szafkę na klucze, która może okazać się również wspaniałym pomysłem na udany prezent. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby nowa szafka na klucze idealnie pasowała do pozostałych mebli.

Comments are closed.