Organizacja firmowej dokumentacji – skoroszyty zaciskowe

Jak przechowywać dokumenty w biurze? Pomocne okażą się różnego rodzaju akcesoria, od klasycznych segregatorów, po nowoczesne i wygodne w użyciu skoroszyty zaciskowe. Te są niedrogie, a świetnie nadają się do porządkowania dokumentów i chronią ważne papiery przed uszkodzeniem.

Dlaczego warto postawić na skoroszyty zaciskowe?

Skoroszyty zaciskowe w porównaniu do klasycznych segregatorów są lekkie i poręczne. Nadają się zarówno do przechowywania bieżącej dokumentacji i zabrania jej ze sobą na przykład na firmowe spotkanie czy konsultację z klientem, ale także do segregowania archiwalnej dokumentacji. Chronią dokumenty przed wybrudzeniem zalaniem czy wygnieceniem, ale jednocześnie gwarantują do nich szybki i wygodny wgląd. W razie potrzeby można je także wpiąć do większego segregatora- większość dysponuje specjalnymi oczkami.

Gdzie tanio kupić skoroszyty do firmy?

Skoroszyty to jedne z najtańszych, a niezwykle praktycznych akcesoriów biurowych. Gdzie je kupić? Dostępne są właściwie w każdym, i stacjonarnym, i internetowym, sklepie biurowym. Różnią się jednak jakością i cenami, dlatego przed zakupem, warto dokładnie zorientować się w ofercie firmy. Powinny być solidnie wykonanie, mieć utwardzoną obwolutę, która będzie skutecznie zabezpieczać dokumenty przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Żeby ułatwić sobie firmową organizację dokumentów, można postawić na zaciskowe skoroszyty (szukaj tutaj) w różnych kolorach – dla każdej kategorii czy daty inny kolor to jeden z wygodniejszych sposobów na organizację.

Comments are closed.