Słodkie gadżety reklamowe

Słodycze to już sprawdzony sposób na udaną reklamę firmy. Pyszne, ciągnące się krówki z widniejącym na opakowaniu logiem firmy, przyciągną uwagę i zainteresowanie potencjalnych klientów, jeśli tylko zadbamy o ich jakość i wygląd.

Doznanie smakowe

krówki reklamowe

Krówki reklamowe to idealny zamiennik tradycyjnych firmowych wizytówek. Przysmak o aromacie i konsystencji bursztynowego toffi kojarzy się z dzieciństwem i radością. Mając na podorędziu taką broń, udobruchamy nawet najbardziej opornego klienta. Warto wykorzystać ludzką słabość do łakoci.

Profesjonalne firmowe słodkości można umieścić w recepcji, aby każdy mógł się nimi poczęstować na przywitanie. Nie ma lepszego sposobu na zrobienie bardzo pozytywnego pierwszego wrażenia. Warto również poczęstować cukierkiem z logiem naszych usług wszystkich, którzy odwiedzają nasz gabinet.

Zadbaj o oryginalny wygląd

Smak to jedno, ale oprócz sprawienia naszym klientom chwili słodkiej przyjemności, wizytówka musi przyciągać wzrok. Aby tak było, powinna być oryginalna i nieszablonowa. Na opakowaniu krówek reklamowych miejsce jest wprawdzie ograniczone, ale nie oznacza to bynajmniej, że nie da się na nim umieścić wszystkich najważniejszych informacji.
Przy projektowaniu warto skorzystać z pomocy specjalistów. Graficy stworzą dla nas specjalny projekt z uwzględnianiem naszych indywidualnych potrzeb. Oczywiście można też skorzystać z gotowych szablonów, podając jedynie interesujące nas informacje: nazwę, logo, dane kontaktowe, czy hasło reklamowe.

Comments are closed.